Grupa Brink jest najstarszą i największą firmą na rynku systemów holowniczych. Centrala firmy znajduje się w Staphorst. Tam oraz w Oosterhout znajdują się największe fabryki. Firma posiada swoje filie we Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Włoszech, Republice Południowej Afryki oraz od połowy lat 90. w Polsce (z centralą w Wolsztynie).

Produkujemy w czterech zakładach ponad milion haków holowniczych rocznie, zatrudniamy ponad 650 pracowników. Posiadamy 25% udziałów w globalnym rynku systemów holowniczych. Esencją sukcesu jest bliska współpraca z producentami samochodów już na etapie projektu. Nasi eksperci przystępują do pracy z producentem na dwa lata przed oficjalną premierą nowego pojazdu. Dlatego udaje nam się osiągnąć coś co jest kwintesencją marki – idealne dopasowanie (Your Perfect  Fit).

Grupa Brink powstała w 1960 roku w Staphorst w Holandii. Polski oddział został otworzony w połowie lat 90-tych. W końcówce lat 90-tych firma połączyła swe siły ze szwedzkim producentem bagażników Thule. Od września 2014 roku Brink znów działa jako samodzielny producent – jeden z największych graczy na rynku systemów holowniczych na świecie.

TEAM W POLSCE

Krzysztof Sitkowski

Project Manager

Malwina Brzozowska-Bilska

Chief Accountant

Pawel Radzimski

Account Manager

ZARZĄD

Coen Rooijmans

CEO

Klaes Nauta

CFO

Koen Buyst

Vice President IAM Sales & Marketing